Seyahat Yanımda
Uçuş Durumu
Uçuşunuzun mevcut durumunu kontrol etmek için uçuş detaylarını girin.
PNR Numarası*
Soyad*

Uçuş Durumu Nedir?

Uçuşların geliş ve gidişlerine ilişkin gerçek zamanlı güncellemeler ‘uçuş durumuna’ aittir. Her havayolu şirketi yayınlanmış olan uçuş planına uymaya çalışırken, çoğu zaman işleri kötü duruma sokabilecek koşullar (örneğin sert hava koşulları gibi) vardır. Tarifeli bir uçuşun ‘uçuş durumu’ varışlar ve kalkışlar üzerindeki mevcut veya gerçek zamanlı etkiler ile ilgilidir.

‘Uçuş Durumunu’ kontrol etmek neden önemlidir?

Uçaklardaki teknik aksaklıklar nedeniyle geciken kalkışlardan kötü hava koşulları nedeniyle geç varışlara - yayınlanan program çoğu zaman insan kontrolü dışındaki unsurlar tarafından tehlikeye girer. Bu, biniş çağrınızdan önce uzun saatler beklemek ya da bir akrabayı almak için havaalanında işe gidip gelme zamanının gecikmiş bir duruma geçtiğini bulmak anlamına gelebilir. Fulltrip zamanınızı değerlendiriyor ve ‘Uçuş Durum Servisi’ veriyor. Havaalanına çıkmadan önce uçuşunuzun gidiş veya gelişiyle ilgili en son bilgiler için çevrimiçi olarak kontrol edin. Bu sayede havaalanında zaman kaybetme zorunluluğunu kurtarıyorsunuz. Seyahat planlarınızla ilgili sorunsuz, sorunsuz seyahatlere yol açan belirsizlikler yoktur.

;

Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.

Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan kesildiği için iptal iade yapılmaz.

Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be not used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.

Vodafone Logo
Copyright ©2024 Tüm Hakları Saklıdır.
LogoLogoLogoLogo
seyahatyanimda.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş tarafından verilmektedir.