Otel Rezervasyonlarınıza Tüm İndirimlere Ek 5.000 TL'ye Varan İndirim Fırsatı! İndirim Kodu: SYOTEL2024 Detaylar için tıklayınız

Tur Rezervasyon

Promosyon olmayan turlarda tur sözleşmesine bağlı olarak ortaya çıkacak ceza ve fiyat farkları ödenerek değişiklik yapılabilmektedir.

Paket turlarda isim değişikliği mümkün olmamaktadır.

Yurt dışı paket turlarımızı oluştururken her beklentiye uygun olmasına özen göstermekteyiz. Dolayısıyla otel kategorileri; ekonomik, standart ve deluxe olarak sunulmaktadır. Bütçenize ve tercihinize en uygun oteli seçerek rezervasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Turunuza ilişkin uçak bileti, otel, rehber vb. bilgiler turun kalkışından 48 saat önce tarafınıza mail ve telefon ile bilgi verilecektir.

Rezervasyon iptali kuralları satın alım sırasında kayıt ve sözleşme formunda belirtilen kurallar geçerlidir.

Yurtdışı seyahate çıkmadan önce yanınızdan para, pasaport ve biletinizi ayırmayınız. Paranızı güvenli ve farklı miktarları farklı yerlere koyarak muhafaza etmelisiniz. Farklı bir ülkeye gideceksiniz gideceğiniz ülkenin acil telefonlar listesini yanınızda bulundurun. Gideceğiniz yerin fiziksel ve çevresel özellikleri hakkında bilgi edinin, sağlık konusunda yapılacak önerileri dikkate alınız.